Dopravní podmínky

0.  UPOZORNĚNÍ
 
Vážení zákazníci
Vzhledem k současné složité situaci a velkému množství objednávek prosíme o shovívavost a pochopení při dodávání zboží. 
Dodávka se může o pár dnů zpozdit.
Děkujeme za vaši shovívavost .
Tým Hobynepomuk

 

 

1.    OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr zboží je možný v pracovních hodinách  kamenného obchodu HOBY NEPOMUK ( areál Benzina Pyramida Nepomuk,  Kozlovická 539 ) v provozní době  9:00  -  14:30  Hod. K vyzvednutí zboží bude zákazník vyzván emailem nebo telefonicky. Termín je též možné dohodnout předem na telefonu 371 151 115, lze také sjednat montáž a předvedení stroje.


2.    DODAVATELEM


Doručení na adresu odběratele DO 20 km ZDARMA. Tato forma dopravy je určena pro vybrané stroje (např. travní traktory apod.). Při tomto způsobu dopravy je zahrnuto zprovoznění, seřízení stroje a zaškolení obsluhy. Lze sjednat odvoz starého stroje. Přesný termín a hodina doručení je telefonicky dohodnuta předem - max. do týdne.

Platí pouze pro ČR!!!


3.    DOPRAVA SPEDIČNÍ FIRMOU pouze v rámci České Republiky

Doručení na adresu odběratele prostřednictvím spediční firmy PPL, odběratel hradí dopravné, dle tarifu PPL. Spediční firma doručuje zpravidla do druhého dne (24 hodin) od převzetí od dodavatele, pouze v pracovní dny a během dne (7-16 hodin).
Cena dopravného  0 - 49 kg   12
9 ,- Kč, při platbě na dobírku doběrečné + 39,- Kč

Při celkové váze objednaného zboží nad 50 Kg, nebo u zboží rozměry které nejsou možné přepravit standardní přepravou PPL, může být účtován příplatek.

 

 

Upozornění k doručení zásilky Spediční firmou:
 

Následující den lze předpokládat, že Vás bude kontaktovat řidič ohledně zásilky s upřesněním času na uvedené adrese. Toto je běžný postup většiny řidičů přepravních služeb, ale není to pravidlo ani vynutitelná služba. Je to pouze na uvážení příslušného řidiče.


Upozorňujeme naše zákazníky, že přepravce / řidič NENÍ náš zaměstnanec a nemůžeme bohužel nijak ovlivnit jeho přístup. Toto se týká zejména domluvy na hodině doručení zásilky, případně jeho telefonickém avízu předem (i v případě připsání informace do přepravních poznámek). Pokud jste nebyli spokojeni s jednáním řidiče, obracejte prosím svoji stížnost přímo na jeho nadřízeného.

 

Děkujeme za pochopení